صفحه نخست / آفساید / تکرار اتهام تجاوز به یک زن آمریکایی توسط رونالدو

تکرار اتهام تجاوز به یک زن آمریکایی توسط رونالدو

یک سال پیش اشپیگل آلمان مدعی شد رونالدو در سال 2009 به یک زن آمریکایی در لاس وگاس تجاوز کرده است.

به گزارش اشپیگل، ادعاهای این زن به طور کامل در رسانه ها منتشر شد و به عنوان مدرک از ایمیل هایی استفاده شد که گفته می شود توسط یکی از وکلای رونالدو ارسال شده اند.

کمپنی Gestifute که توسط مدیربرنامه های رونالدو یعنی ژرژ مندس تاسیس شده است طی بیانیه ای تمام اتهامات مربوط به تجاوز و پرداخت حق السکوت را تکذیب کرد. دیگر خبر جدیدی در این باره منتشر نشد و به نظر می رسد اشپیگل هم اطلاعات بیشتری در دست نداشت.

حالا پس از یک سال کاترین مایورگای 34ساله قصد دارد علیه رونالدو شکایت کند. البته فعلا هیچ اقدام قانونی صورت نگرفته و وکیل او هم هیچ پرونده ای در دادگاه باز نکرده است. اما او دوباره در مصاحبه با اشپیگل ادعاهای قبلی اش را تکرار کرده و می گوید از توافق با نمایندگان رونالدو و قبول مبلغی که پرداخت شده، پشیمان است. ادعاهای وی در مورد حادثه تجاوز، اتفاقات بعدی و مدارکی که از ایمیل های دریافتی دارد همان است و چیز جدیدی به پرونده اضافه نشده است.

من روزها و شب های وحشتناکی داشتم. زندگی من زیر و رو شد. حالا می خواهم این مساله را پیگیری کنم تا با مسبب این تجاوز برخورد شود. بله من او (رونالدو) را متهم می کنم. من هم مقصر هستم چون آن برگه ها را امضا کردم.

لزلی مارک استوول، وکیل جدید خانم مایورگاست و گفته می شود پرونده به زودی در دادگاه مطرح خواهد شد. او می گوید کاترین مایورگا در سال گذشته وضعیت روحی مناسبی نداشته و هنوز درگیر عواقب سنگین حادثه تجاوز بوده است. به همین خاطر می توان امضای مدارک توافق طرفین توسط او را لغو کرد. وکیل پرونده مدعی است وکلای رونالدو از وضعیت روحی موکلش سوءاستفاده کرده اند و او حالا به دنبال دادخواهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super