صفحه نخست / برگزیده ها / ۱۵ نامزد پایانی توپ طلا اعلام شد

۱۵ نامزد پایانی توپ طلا اعلام شد

فرانس فوتبال و اکیپ فرانسه ۱۵ نامزد دیگر توپ طلا را در سه بخش مختلف اعلام کردند.
در بخش چهارم نام کیلیان ام باپه (فرانسه و پاری سن جرمن)، هوگو لوریس (فرانسه و تاتنهام)، ماریو مانزوکیچ (کرواسی و یوونتوس)، مارسلو (برازیل و رئال مادرید) و سادیو مانه (سنگال و لیورپول) دیده می‌شود.
در بخش پنجم لیونل مسی (آرجانتین و بارسلونا)، نیمار (برازیل و پاری سن جرمن)، لوکا مودریچ (کرواسی و رئال مادرید)، یان اوبلاک (اسلوونی و اتلتیکومادرید) و پل پوگبا (فرانسه و منچستریونایتد) حضور دارند.
و در بخش پایانی ایوان راکیتیچ (کرواسی و بارسلونا)، سرخیو راموس (اسپانیا و رئال مادرید)، محمد صلاح (مصر و لیورپول)، لوییس سوارس (اروگوئه و بارسلونا) و رافائل واران (فرانسه و رئال مادرید) معرفی شدند.
پیش از این نام  سرخیو آگوئرو (آرجانتین و منچسترسیتی)، آلسیون بکر (برازیل و روم ــ لیورپول)، گرت بیل (ولز و رئال مادرید)، کریم بنزما (فرانسه و رئال مادرید)، ادینسون کاوانی (اروگوئه و پاری ‌سن‌ جرمن)، کریستیانو رونالدو (پرتگال- رئال مادرید و یوونتوس)، تیبو کورتوا (بلجیم و چلسی- رئال مادرید)، کوین دی بروین (بلجیم و منچسترسیتی)، روبرترو فیرمینیو (برازیل و لیورپول) و دیگو گودین (اروگوئه و اتلتیکومادرید) اعلام شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super