صفحه نخست / اخبار / بوفون: دیگر چیزی نیست که به این زندگی و به فوتبال بدهکار باشم

بوفون: دیگر چیزی نیست که به این زندگی و به فوتبال بدهکار باشم

بوفون با اینکه تولد چهل سالگی‌ خود را جشن گرفته ولی همچنان هر وقت وارد زمین می‌شود، چه برای اشتراک در تمرینهای تیم بزرگ پاریسی و چه برای حضور در مسابقات رسمی این تیم، همچنان سرشار از انرژی و روحیه است و بارها در حال روحیه دادن به هم‌تیمی‌هایش دیده شده است. به نظر می‌رسد این دروازه‌بان کهنه‌کار ایتالیایی هرگز پیر نمی‌شود.

بوفون می‌گوید در دوران فوتبالی‌اش به همه چیز رسیده و حالا ممکن است دوران حرفه‌ایش تا شش ماه یا یک سال دیگر به پایان برسد. ولی او طبق معمول برای هوادارانش یک غافلگیری در آستین دارد و می‌گوید ولی از کجا معلوم، شاید تا ۱۰ سال دیگر هم بازی کردم، چرا که نه ؟

بوفون در گفت و گوی خود با نشریه‌ی فرانسوی اکیپ گفت:” وقتی به ۳۰ سالگی رسیدم به خودم گفتم وقتی ۳۵ ساله شدم خداحافظی می‌کنم ولی به آن سن هم که رسیدم متوجه شدم که تا ۱۰ سال دیگر هم جا دارم. پس به خودم گفتم چرا که نه، تا هر وقت که بتوانم بازی می‌کنم”.

بوفون در ادامه گفت:” در سالهای گذشته فهمیدم که زمان تعیین کردن برای بازنشستگی کار اشتباهی است. اوایل مصمم بود که در ۳۵ سالگی بازنشسته شوم ولی اتفاق‌هایی افتاد که باعث شد تا امروز ادامه بدهم. آن موقع فکر می‌کردم ۳۸ سالگی دیگر آخر خط است ولی الان ۴۰ ساله هستم و هنوز اینجا مقابل شما نشسته‌ام و به عنوان دروازه‌بان پاری سن ژرمن با شما صحبت می‌کنم”.

بوفون به اکیپ گفت:” ممکن است شش ماه دیگر باشم، یک سال یا ده سال. نمی‌دانم و نه می‌خواهم بدانم و نه می‌خواهم از کسی درباره‌اش بپرسم. البته شک ندارم که دیگر چیزی نیست که به این زندگی و به فوتبال بدهکار باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super