صفحه نخست / اخبار / برگرداندن مورینیو، گزینه روی میز فلورنتینو پرس در صورت اخراج لوپتگی

برگرداندن مورینیو، گزینه روی میز فلورنتینو پرس در صورت اخراج لوپتگی

نشریه دیلی میل انگلیس نوشته است در صورتی که بحران کنونی باشگاه منچستریونایتد تداوم پیدا کند و این باشگاه ژوزه مورینیو را اخراج کند، امکان دارد که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برای استخدام دوباره این مرد پرتگالی دست به کار شود.

دیلی‌میل با اشاره به وضعیت اخیر باشگاه رئال مادرید که دستکم از بحران فعلی شیاطین سرخ ندارد، به احتمال اخراج شدن خولن لوپتگی پرداخته است و نوشته است که پرس علاوه بر آنتونیو کونته، پرس به برگرداندن ژوزه مورینیو که جزو مربیان محبوب اوست، فکر می‌کند.

در همین حال نشریه رادیو کادناسر اسپانیا خبری دیگر درباره باشگاه رئال مادرید منتشر کرده مبنی بر اینکه قهرمان فصل گذشته اروپا پس از مصاحبه جدید ادن ازار که در آن بازی برای رئال را رؤیای همیشگی‌اش دانست، قصد دارد در ماه جنوری برای خرید او دست به کار شود.

رئالی‌ها تابستان امسال هم قصد داشتند ازار 27 ساله را جذب کنند اما قیمت بالای تعیین شده از سوی باشگاه چلسی، آنها را منصرف کرد. ازار تا سال 2020 با چلسی قرارداد دارد و گفته می‌شود که این باشگاه به رقمی زیر 200 میلیون یورو برای فروش او رضایت نمی‌‌دهد. البته ممکن در صورت خودداری ازار از تمدید قراردادش و نزدیک شدن این قرارداد به پایان اعتبارش، آبی‌‌های لندن حاضر شوند این رقم را کاهش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super