صفحه نخست / آفساید / قاچاقچی معروف قصد کشتن سرمربی آرجانتینی را داشت

قاچاقچی معروف قصد کشتن سرمربی آرجانتینی را داشت

به نقل از کلارین، در جهان قاچاقچیان مواد مخدر به کار بردن برخی از جملات، عادی محسوب می‌شود. آنها از حملات خود به عنوان یک اتفاق معمولی صحبت می‌کنند و صحنه‌هایی را یادآوری می‌کند که بیشتر شبیه فلم‌های تخیلی است تا واقعیت اما در این متن یکی از اعضای قدرتمند باند “پابلو اسکوبار” (قاچاقچی معروف کلمبیایی) در مصاحبه‌ای یک ماجرای وحشتناک را بازگو می‌کند. قاچاقچی معروف کلمبیایی قصد داشت ریکاردو گارکا، سرمربی آرجانتینی پرو را به قتل برساند.

جان خایرو ولاسکس، معروف به پوپیه در این باره به ال پوپولار گفت‌: در دهه ۸۰ گروه “مدئین” قصد داشت به بازیکنان آمه‌ریکا کالی حمله کند که در این تیم گارکا بازی می‌کرد. اسکوبار به بازیکنان این تیم هشدار داد که در جنگ حضور دارند. گارکا همیشه مورد توجه پاترون (لقب اسکوبار) بود. با این حال هرگز نتوانست به این بازیکن دست پیدا کند. عشق به فوتبال گارکا را نجات داد. او و دیگر بازیکنان آمه‌ریکا کالی در موتری که حامل بمب بود حضور داشتند.

آمه‌ریکا کالی همیشه مورد توجه اسکوبار بود چون این باشگاه تحت نظر گروه کالی که برادران گیلبرتو و میگل رودریگس اورخوئلا، رهبری آن را بر عهده داشتند، فعالیت می‌کرد.

ولاسکس در ادامه‌ افزود: او بازیکنان کالی را به گروگان گرفت تا برادران رودریگس را تحویل بگیرد. اگر آنها با اسکوبار همکاری نمی‌کردند، خانواده‌ پدرو انریکه سارمینتو (سرمربی کلمبیایی) به قتل می‌رسید و با این حال اسکوبار به هدفش نرسید.

گارکا به همراه تیم شیاطین سرخ کالی توانست در سال‌های ۱۹۸۵ و ۸۶ قهرمانی در کشور شود. همچنین به همراه این تیم در جام لیبرتادورس درخشید و سه نایب قهرمانی در سال‌های ۸۵، ۸۶ و ۸۷ به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super