صفحه نخست / برگزیده ها / بررسی عملکرد نقل و انتقالاتی بارسلونا تا به این جای فصل

بررسی عملکرد نقل و انتقالاتی بارسلونا تا به این جای فصل

تیم بارسلونا در چند فصل اخیر یکی از فعال ترین تیم ها در پنجره نقل و انتقالاتی بوده است و گواه آن صرف بودجه ای نزدیک به نیم میلیارد یورو برای جذب بازیکنان جدید است. آنها سال گذشته با 300 میلیون یورو کوتینیو + دمبله را خریداری کردند و امسال نیز با جذب کلمنت لنگلت، آرتور ویدال، مالکوم و آرتور ملو ترکیب تیم خود را تقویت کرد. آنها کارلس آلنا را نیز از تیم B خود به تیم اصلی آوردند اما شاید برای روشن تر شدن وضعیت این بازیکنان باید گفت آنها مصداق بارز جمله (( این همه هیاهو برای هیچ)) هستند.

 

لنگلت-مالکوم و ملو
لنگلت-مالکوم و ملو

 

آرتور ملو که پروسه انتقالش به این باشگاه تقریبا یک سال زمان برد و 40 میلیون یورو نیز هزینه روی دست بارتومئو گذاشت، قرار بود جانشین آندرس اینیستا شود که به ویسل کوبه جاپان پیوسته است اما سهم او در این مدت تنها چند بازی حضور به عنوان جانشین است و در تمامی رقابت ها 320 دقیقه برای کاتالانی ها به میدان رفته است و عملا یک ذخیره محسوب می شود.

اما اوضاع برای بازیکنان دیگر بسیار بدتر پیش می رود؛ آرتور ویدال که تصمیم گرفت اینترمیلان را دور بزند و به بارسلون سفر کند این روزها بیشتر یک تماشاگر روی سکو های نیوکمپ به حساب می آید تا یک بازیکن! ویدال در آخرین صحبت هایش اعلام کرد از این موضوع ناراحت و عصبانی است.

 

بارسلونا
بارسلونا

 

کارلس آلنا که خود را به عنوان ستاره جدید لاماسیا مطرح کرد از ابتدای فصل فرصتی به دست نیاورده است و در بسیاری از دیدار ها حتی در لست تیم نیز جایی ندارد و مشخص نیست آیا او هم به سرنوشت بازیکنانی مانند بویان کرکیج، دنیس سوارز و جرارد دلوفئو تبدیل می شود و راه جدایی را در پیش خواهد گرفت یا خیر؟

 

با توجه به نیاز جدی بلوگرانا در پست دفاع مرکزی، کلمنت لنگلنت که با 37 میلیون یورو از سویا راهی بارسا شده است بیشتر فرصت بازی به دست آورده است. او 6 بازی و مجموعا 341 دقیقه در ترکیب تیمش حاضر شده است اما آنچه واضح است با رفع مصدومیت اومتیتی، لنگلت بار دیگر ذخیره نشین می شود.

 

لنگلت - ورمائلن
لنگلت – ورمائلن

اما عجیب ترین مورد برای مالکوم، استعداد 41 میلیون یورویی برازیلی است که بارسلونا اصطلاحا او را از روم به چنگ آورد. اما مالکوم علیرغم مصدومیتی که پشت سر گذاشت هنوز نتوانسته والورده را قانع کند که برای آبی و اناری ها به میدان برود. او تنها در دو دیدار لالیگایی به عنوان جانشین و مجموعا 25 دقیقه فرصت خودنمایی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super