صفحه نخست / آفساید / پیشنهاد اعزام ۲ بازیکن خاطی فوتبال روسیه به سوریه

پیشنهاد اعزام ۲ بازیکن خاطی فوتبال روسیه به سوریه

 یک روزنامه‌نگار مطرح فوتبال روسیه پیشنهاد داد تا ۲ بازیکن خاطی این کشور به سوریه اعزام شوند.

به نقل از اسپورت اکسپرس، الکساندر نوزوروف در واکنش به درگیری فزیکی الکساندر کوکورین (زنیت سن پترزبورگ) و پاول مامااف (کراسنودار) با دنیس پارک، رئیس دیپارتمنت موتر و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت که منجر به ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن وی شد، گفت: در ورزش فوتبال هیچ جایی برای چنین اقداماتی وجود ندارد. بهتر است الکساندر کوکورین و پاول مامااف را به سوریه اعزام کنیم تا فوتبال را به مردم محلی آموزش دهند. این احتمال هم وجود دارد آنها در برخی از بازی‌ها به مصاف داعش بروند! البته کوکورین و مامااف هنوز هم نمی‌دانند از چوکی در محل حادثه چگونه استفاده کنند. هر چند مضروب اصلی زنده است و من متعهد هستم تا بدانم در فوتبال چنین حوادثی هیچ جایگاهی ندارند. فوتبالیست‌ها به احتمال فراوان مغزهای دارای پیچ‌وتاپ ندارند و در آن فقط تصویر توپ 32 پارچه با نشان آدیداس نقش بسته است.

الکساندر کوکورین، مهاجم 27 ساله باشگاه زنیت سن پترزبورگ و پاول مامااف، هافبک 30 ساله باشگاه زسکا مسکو در رستورانتی در پایتخت روسیه دنیس پارک، رئیس دیپارتمنت موتر و مهندسی حمل‌ونقل وزارت صنعت و تجارت را مورد لت و کوب شدید قرار دادند. داکتران شفاخانه ای  در مسکو آسیب‌های وارده به کارمند رسمی دولت روسیه توسط 2 بازیکن مطرح فوتبال این کشور را ضربه مغزی و کبودی شدید سروگردن اعلام کردند.

در این درگیری فزیکی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه صنعت موترسازی روسیه نیز حضور داشت که او نیز به شدت مصدوم شده است و به شفاخانه انتقال یافت.

پولیس مسکو نیز دوسیه جنایی در رابطه با درگیری الکساندر کوکورین و پاول مامااف گشوده و این 2 بازیکن باشگا‌ه‌های زنیت سن پترزبورگ و زسکا مسکو تا پیش از رای محکمه با 360 ساعت کار اجباری، محدودیت‌های آزادی به مدت یکسال و احتمال انتقال به زندان برای مدت 2 سال مواجه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super