صفحه نخست / اخبار / واکنش باشگاه رئال مادرید به متهم شدن به نقش داشتن در دوسیه تعرض کریستیانو رونالدو

واکنش باشگاه رئال مادرید به متهم شدن به نقش داشتن در دوسیه تعرض کریستیانو رونالدو

به دنبال مطرح شدن شائبه‌هایی در برخی رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر اینکه باشگاه رئال مادرید و رئیس آن فلورنتینو پرس در پشت پرده ماجرا متهم شدن کریستیانو رونالدو به تجاوز به شهروند آمریکایی و پس از آن دادن حق‌السکوت به او دست داشته‌اند، این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای از خودش دفاع کرد.

در ادامه جنجال‌هایی که به خاطر متهم شدن رونالدو شکل گرفته، گویا یک روزنامه پرتگالی به نام کوریره دامانیا، مدعی شده است که ستاره یوونتوس قصد دارد ادعا کند که باشگاه رئال مادرید او را برای امضای یک توافق‌نامه با کاترین مایورگا – زن آمریکایی که مدعی است سال 2009 از سوی بازیکن وقت منچستریونایتد مورد تعرض واقع شده – و دادن حق السکوت تحت فشار قرار داده است.

طبق گزارش این نشریه، این توافق در ماه جنوری سال 2010 صورت گرفته است و حتی خود رونالدو هم مخالف آن بوده است و به همین دلیل هنوز هم بر بیگناهی‌اش تأکید دارد. این روزنامه مدعی است که وکلای رونالدو چندین بار با باشگاه رئال مادرید مذاکره کرده‌اند تا استراتژی خود را برای مدیران این باشگاه توضیح دهند.

باشگاه رئال مادرید اکنون با انتشار یک بیانیه به ادعای این نشریه پرتگالی پاسخ داده است. در این بیانیه آمده است: باشگاه رئال مادرید روز (پنجشنبه) اعلام می‌کند که علیه نشریه پرتگالی کوریره دامانیا به خاطر انتشار یک خبر کاملاً کذب با هدف وارد آوردن خدشه‌ای جدی به وجهه این باشگاه شکایت کرده است. رئال مادرید مطلقاً هیچ اطلاعی از خبر چاپ شده توسط این نشریه درباره کریستیانو رونالدو نداشته و به همین دلیل نمی‌توانسته نسبت به آن موضعی داشته باشد. رئال مادرید از نشریه مذکور درخواست می‌کند که واقعیات را تماماً و بدون کم و کاستی انتقال دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super