صفحه نخست / برگزیده ها / کریستیانو رونالدو سرانجام لب به اعتراف گشود

کریستیانو رونالدو سرانجام لب به اعتراف گشود

 کریستیانو رونالدو در تابستان پس از 9 سال درخشان و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید از این تیم جدا و راهی یوونتوس شد. در خصوص جدایی او شایعات فراوانی شنیده می شد که جدی ترین آن اختلافاتش با فلورنتینو پرز بود.

حالا در چنین قابی رونالدو این شایعات را تایید کرده است و در مصاحبه با فرانس فوتبال اظهار داشت:

رابطه من با پرز کاملا تجاری بود. هیچ گاه احساس نکردم تعریف هایی که از من می کند از ته قلبش باشد. در شروع کارم همه چیز عالی بود و دید افراد تغییر نکرده بود اما پس از 4 یا 5 سال مدیرعامل و سایر افراد نگاه دیگری به من داشتند. مدیر تیم پشت من نبود و احساس با ارزش بودن را کاملا از دست داده بودم. پس طبیعی است که زمان انتخاب فرا رسیده است و باید به فکر آینده ام می بودم. در اخبار می بینم که نوشته بود به خاطر پول بوده است! من اگر پول می خواستم به چین می رفتم که بسیار بیشتر از این مادرید یا یوونتوس پول بدست می آوردم. به یووه آمدم زیرا به من نشان داد واقعا خواهان من است. همین موضوع و کیفیت تیمش باعث شد تا راهی تورین شوم.

 

رونالدو - پرز
رونالدو – پرز

 

جدایی زین الدین زیدان و نقشش در تصمیم رونالدو:

جدایی من ارتباطی به رفتن او نداشت. او انسان بزرگی است و دلیلی بود که وقتی در مادرید بودم احساس بهتری داشته باشم. اما تصمیمم برای جدایی قطعی بود.

کاپیتان تیم ملی پرتگال در خصوص اتهام تجاوز نیز پاسخ داد:

این مسئله روی زندگی من تاثیر گذاشته است. من یک همسر، چهار طفل ، مادر مسن، دو خواهر و یک برادر دارم. همه آنها درگیر این موضوع شده اند زیرا ما روابط نزدیکی با هم داریم. تمام واقعیت را برای همسرم توضیح داده ام. آنها از من حمایت می کنند. روزی این مسائل روشن می شود و برخی افراد که به دنبال تبدیل کردن زندگی من به یک سرکس هستند متوجه اشتباهشان می شوند. بیش از همه این موضوعات روی زندگی پسرم، جونیور و مادرم تاثیر گذاشته و باعث ناراحتی آنها شده است.

One comment

  1. با رفتن رونالدو ریال هم پایه هایش ضعیف شد اگر امکان دوباره برگشت را دوباره داشته باشد باید برگشت کند که جایش را کسی پر کرده نمی تواند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super