صفحه نخست / آفساید / بخش دیگری از کتاب زندگی نامه زلاتان مربوط به جزئیات خروج او از یوونتوس تا رسیدن به بارسلونا

بخش دیگری از کتاب زندگی نامه زلاتان مربوط به جزئیات خروج او از یوونتوس تا رسیدن به بارسلونا

بخش دیگری از کتاب زندگی نامه زلاتان ابراهیموویچ ستاره فوتبال توسط رسانه های ایتالیایی منتشر شده است. ابراهیموویچ در این قسمت جزئیات خروجش از یوونتوس به اینتر و سپس بارسلونا را عنوان می کند.

در  یوونتوس پس اتهامات مربوط به کالچو پولی، زلاتان ادعا کرد که اختلافات او با لوچیانو موجی مدیر وقت بیانکونری، کاتالیزوری در جهت جدایی او از باشگاه بود، چرا که موجی پس از دریافت کارت سرخ  مقابل بایرن مونیخ در خصوص تمدید قرارداد او را تهدید کرده بوده است. او نیز در جواب به آقای رئیس گفته است؛ ” من نمی خواهم در تورین بمانم و شما به هیچ وسیله ای می توانید من را در اینجا نگه دارید” سپس زلاتان راهی اینترمیلان شد  سه جام متوالی را همراه با نراتزوری به دست آورد.

انتقال  به بارسلونارا  زلاتان اینگونه تشریح می کند؛ ”  یک روز در حالی که مکسول وسایل خود را جمع می کرد، یک جفت از کفش هایم را به او دادم و گفتم این ها را با خود به بارسلونا ببر،  به زودی من هم به تو ملحق خواهم شد! همه خندیدند. آن ها فکر می کردند که من شوخی کردم.  پس از 2 روز بارسلونا من را به یک ملاقات رسمی دعوت کردند و در کمتر از بیست دقیقه من یکی از آبی اناری ها شدم!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super