صفحه نخست / اخبار / اسطوره فوتبال ایتالیا مشکلی با قرار گرفتن مقابل یوونتوس ندارد

اسطوره فوتبال ایتالیا مشکلی با قرار گرفتن مقابل یوونتوس ندارد

بوفون در مصاحبه ای با برنامه تیکی تاکا، گفت: قضیه من با سایر بازیکنان یوونتوس فرق می کرد. تنها راهی که ممکن بود یوونتوس بتواند کل ستاره هایش را به ماندن راضی کند، خرید رونالدو بود. برای هفت سال پیاپی با یووه قهرمان شدم. حتی اگر شما در بهترین تیم بازی کنید عملی شدن این مهم آسان نیست. حداقل از نظر روانی و ذهنی باقی ماندن در بالاترین سطح برای مدتی طولانی، کار بسیار سختی است.

می توانستم به دوران بازی خود پایان بدهم. نمی خواستم در هر لیگ خارجی به کارم ادامه بدهم و به دنبال این بودم که در بالاترین سطح بمانم. PSG این شانس را به من داد و مرا متقاعد کرد. این یک تصمیم شخصی و طبیعی از جانب من بود اما با توافق کامل با باشگاه یوونتوس این تصمیم گرفته شد. همه موافقش بودیم.

او در پایان گفت: گاهی اوقات بهترین کار این است که راه خود را جدا کنید. دوست دارم مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرم و از این کار استقبال می کنم اما قطعا نه در فینال. اگر اینطور شود سخت ترین کار ممکن است و برای من دشوار خواهد بود. غیرممکن است مطمئن شوم که در فینال مقابل یوونتوس می توانم بهترین مهارهایم را انجام بدهم یا خیر. اگر بگویید حاضرم در سایر مراحل لیگ قهرمانان اروپا تا قبل از فاینل روبروی آنها قرار بگیرم اما فینال هرگز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super