صفحه نخست / برگزیده ها / دندان های کشنده کوسه‌ها و قلعه مستحکم توپچی‌ها در برابر شیاطین رام شده

دندان های کشنده کوسه‌ها و قلعه مستحکم توپچی‌ها در برابر شیاطین رام شده

با گذشت 15 هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و همچنین نزدیک شدن به هفته‌های پرفشار و سرنوشت‌ساز کریسمس اکثر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها هدف نهایی خود را در این فصل مشخص شده می‌بینند. از میان 6 تیم بزرگ رقابت‌های لیگ جزیره 5 تیم مسیر خود را از سایر تیم‌ها جدا کرده اند و تلاش خود را برای قهرمانی آغاز نموده‌اند.

شیاطین سرخ فوتبال اروپا و انگلیس در حال حاضر بی‌آزارترین تیم 20 سال گذشته این باشگاه می‌باشند. ستارگان بزرگی مانند لوکاکو، پوگبا، دخیا، سانچز و … در کنار مورینیوی پر ادعا هیچکدام نتوانسته‌اند هواداران این تیم را راضی نگه دارند. منچستریونایتد با کسب 23 امتیاز حتی نتوانسته در میان 6 تیم قدرتمند جای بگیرد و در رده هشتم جدول دست و پا می زند.

منچستریونایتد
منچستریونایتد

 

توپچی‌های شهر لندن با اِمری مسیر خود را پیدا کرده‌ و با نمایش‌های جذاب و خیره‌کننده به بهترین ریکارد باشگاه از سال 2007 دست یافته‌ و 20 دیدار متوالی را بدون شکست به پایان رسانده‌اند. 15 پیروزی و 5 تساوی در دیدارهای اخیر و همچنین به ثمر رساندن تعداد گل‌های بسیار خود نشانگر قدرت این روزهای آرسنال است. آرسنال با کسب 31 امتیاز و هم امتیاز با چلسی به دلیل تفاضل گل کمتر در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

آرسنال
آرسنال

 

آبی‌های شهر لندن در 12 هفته ابتدایی بهترین شروع تاریخ باشگاه را تجربه کرده و هیچ شکستی را متحمل نشدند اما ساری و شاگردانش در دو دیدار از 3 دیدار گذشته شکست خوردند تا این نتایج نشان از افتی محسوس در این تیم باشد. این خبر با نزدیک شدن به دیدارهای پرفشار و سرنوشت ساز کریسمس نمی‌تواند برای هواداران این تیم چندان خوشایند باشد. چلسی با 31 امتیاز در رده چهارم جای گرفته است و باید دید که آبی پوشان پایتخت چه نتایجی در دیدارهای آینده خواهند گرفت.

چلسی
چلسی

 

اسپرزهای سفید پوش با عملکردی سینوسی نموداری مثبت را تا هفته 15 از خود برجای گذاشته‌اند تا همانند چندسال گذشته فقط امیدوار به کسب سهمیه باشند هرچند که نیم نگاهی هم به قهرمانی دارند اما هر چند هفته یکبار کسب یک نتیجه دور از انتظار رویای‌های هواداران این تیم را در خاک حفر می‌کند. پوچتینو و شاگردانش امیدوارند در پایان این فصل یک جام را در ویترین خالی باشگاه جای دهند.

تاتنهام
تاتنهام

 

آنفیلدی‌های سرخ‌پوش به حدی از آمادگی ویرانگر فصل گذشته دست یافته‌اند و یکی پس از دیگری حریفان خود در لیگ برتر را از لبۀ تیغ می گذرانند. لیورپول به هیچ وجه نمی‌خواهد منچسترسیتی را در جاده قهرمانی تنها بگذارد و کلوپ امیدوار است با توجه به تجربه‌ای که از سال‌های گذشته کسب کرده است بتواند تیمش را در راه دستیابی به قهرمانی هدایت کند و بر حسرت بزرگ هواداران این تیم خط بطلانی بکشد. کلوپ در این فصل بهترین شروع تاریخ لیورپول را رقم زده‌است و با کسب 39 امتیاز لیورپول را در رده دوم جدول قرار داده است.

لیورپول
لیورپول

 

کوسه‌های شهر منچستر به قلع و قمع حریفان خود در جزیره ادامه می‌دهند و به جرات می‌توان تیمی را رقیب آن‌ها در راه قهرمانی دانست. تیم یک‌دست و خوش نقش گواردیولا با بازی‌های تماشایی نتایجی درخشان را نیز کسب می‌کند. البته قهرمانی در لیگ برتر هدف اصلی مدیران این تیم نیست و آن‌ها می‌خواهند بعد از سال‌ها سرانجام یک عنوان معتبر اروپایی را نیز در کارنامه این باشگاه ثبت کنند.

منچسترسیتی
منچسترسیتی

 

به اذعان بسیاری از کارشناسان سرنوشت قهرمانی در رقابت‌های بسیار دشوار لیگ برتر انگلیس در دیدارهای کریسمس مشخص می‌شود و باید دید که در هفته‌های پیشِ‌رو تیم‌ها چه نتایجی را کسب می‌کنند و کدام تیم‌ها در رقابت قهرمانی باقی می مانند و چه تیم‌هایی باید خود را برای سقوط به رقابت‌های چمپیونشیپ آماده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super