صفحه نخست / اخبار / سولسشایر: هنوز به هدایت منچستریونایتد عادت نکرده‌ام/ به طرز عجیبی خونسردم بودم

سولسشایر: هنوز به هدایت منچستریونایتد عادت نکرده‌ام/ به طرز عجیبی خونسردم بودم

یم فوتبال منچستریونایتد دومین برد متوالی خود را با سرمربی جدیدش اولگنار سولسشایر کسب کرد. این پیروزی در اولین بازی خانگی شیاطین سرخ با هدایت سرمربی اهل ناروی موقت‌شان مقابل هادرزفیلد، با نتیجه 3 بر یک رقم خورد که در آن پل پوگبا خوش درخشید و دو گل زد، همان بازیکنی که در دوره مربیگری ژوزه مورینیو به شدت اُفت کرده و حتی ذخیره نشین شده بود.

سولسشایر پس از کسب اولین پیروزی‌اش در اولدترافورد گفت: من هنوز به هدایت منچستریونایتد عادت نکرده‌ام. مربیگری این تیم برای من مایه مباهات است. باید ببینیم که آیا می‌توانم به مربیگری در این تیم عادت کنم یا نه. در دوران بازیگری‌ام در منچستریونایتد چند بار کاپیتان شدم، اما احساسی که حالا به عنوان سرمربی دارم با آن موقع بسیار فرق دارد. هواداران ما بهترین هواداران دنیا هستند. من با آنها رابطه فوق‌العاده‌ای داشتم. این پیروزی احتمالاً برای خانواده‌ام که از روی سکوها بازی را تماشا می‌کردند، بسیار احساسی‌تر بوده است.

سولسشایر ادامه داد: امشب من به طرز عجیبی خونسرد بودم. بازیکنان هم به من کمک کردند تا بسیار سریع با شرایط و محیط خودم را وفق دهم. واکنش عالی داوید دخه‌آ لحظه سرنوشت‌ساز بازی بود. حرکت او یکی از بهترین واکنش‌هایی بود که من در تمام عمرم دیده‌ام. دیدم چطور توپی که داشت کنج دروازه می‌رفت را با دستان کشیده‌اش مهار کرد. پل پوگبا هم می‌داند که می‌تواند گل‌های بیشتری بزند و موقعیت‌های بیشتری بسازد. او در هفته گذشته هم چند پاس داد. در کل او حالا خوشحال است.

سرمربی جدید شیاطین سرخ در پایان اظهار داشت: تیم ما به روزهای خوب این چنینی نیاز دارد. دو بازی بعدی برای ما بسیار مهم هستند پس باید با اعتمادبه‌نفسی بالا به استقبال‌شان برویم. این تیم منچستریونایتد است، تیمی که در آن وقتی شما گل اول را می‌زنید باید به سراغ دومی بروید و وقتی دومی را می‌زنید سومی را می‌خواهید. امیدوارم در بازی‌های بعدی‌مان علاوه بر کسب پیروزی بتوانیم دروازه‌مان را هم بسته نگه داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super