صفحه نخست / آفساید / پدرکلان براهیم دیاز:حالا می توانم با خیالی راحت بمیرم

پدرکلان براهیم دیاز:حالا می توانم با خیالی راحت بمیرم

داستان براهیم دیاز داستان یک خانواده متواضع در مالاگاست. روز گذشته کل خانواده دیاز و عبدالقادر به برنابئو آمدند. والدینش سوفیل و پاتریسیا، چهار خواهر کوچک ترش زایرا، ایدایرا، دونیا و ایریینا، کاکاهایش آبل، نورالدین و یوسف، دوست خانوادگی آنها آلوارو دوگرادو، مادربزرگ سمت مادری او یعنی دولورس و پوری و دون آنخل که در بچگی کریم نقش مهمی داشتند.

دون آنخل پدرکلان براهیم در پیشرفت او در تربیت این بازیکن نقش خیلی خوبی داشت. با توجه به این که پدرکلانش اصالتی مراکشی دارد، بخشی از نام خانوادگی آنها عبدالقادر است.

هایمه، کاشف براهیم دیاز نیز دیروز در برنابئو بود. او اظهار داشت:” او فوتبالیست کاملی است چرا که در دفاع و حمله خیلی خوب کار می کند. او با هر دو پا عالی است، خوب دریبل می زند و ریتم بازی را عوض می کند. استعدادهای او ذاتی هستند.از بچگی من را خیلی شگفت زده می کرد چرا که وقتی با ا وصحبت می کردی پلک نمی زد.او بازیخوانی فوق العاده ای دارد.”

آنخل، پدرکلان براهیم نیز در مورد او می گوید:”از امروز به بعد می توانم با خیال راحت بمیرم. حضور براهیم در رئال بزرگ ترین اتفاقی است که در زندگی من رخ داده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super