صفحه نخست / اخبار / واکنش سولاری به ذخیره نشینی ایسکو

واکنش سولاری به ذخیره نشینی ایسکو

رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا توانست با سه گل لگانس را شکست دهد.

سولاری سرمربی رئال بعد از بازی، گفت‌:  خوشحالم که در این دیدار هم وینیسیوس درخشید و توانست بازی خوبی را به نمایش گذارد. بازی کردن در سانتیاگو برنابئو اعتماد به نفس این بازیکن را بالا خواهد برد. او تنها 18 سال سن دارد و با توانایی بالای خود می‌تواند  هر خط دفاعی را پشت سر گذارد.

او درباره ذخیره نشینی ایسکو، ادامه‌ داد: من 24 بازیکن در اختیار دارم که باید همه آنها آماده باشند. من براساس آمادگی بازیکنان به آنها بازی می‌دهم اما هواداران چیزهای دیگری را می بینند.

سرمربی رئال مادرید درباره آسیب‌دیدگی کورتوا، اضافه کرد: رقابت در تیمی مانند رئال بسیار بالا است و هر بازیکنی باید نهایت تلاش خود را به کار گیرد و آسیب دیدگی هم جزئی از کار ما است. کورتوا در این دیدار مصدوم شد اما ناواس بسیار خوب کار کرد. من احترام خاصی برای ناواس قائل هستم و می دانم که او در رئال بسیار خوب کار کرده است. او دروازبانی بسیار حرفه‌ای است و بازیکنی مهم برای ما به شمار می‌آید.

سولاری در پایان سخنان خود، اضافه کرد:  بازی خوبی را برابر لگانس به نمایش گذاشتیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم. رئال همواره به پیروزی نیاز دارد و باید در هر دیداری تنها به پیروزی فکر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super