صفحه نخست / برگزیده ها / رستگاری رئال با VAR

رستگاری رئال با VAR

در ادامه دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو دیدار برگزار شد.

در حساس‌ترین بازی دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آژاکس هالند در ورزشگاه خانگی خود از رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود رئال به پایان رسید.

آژاکس در این دیدار فراتر از انتظار ظاهر شد و بازی بسیار خوبی را به ویژه در نیمه نخست به نمایش گذاشت. تیم جوان میزبان از همان ابتدای نیمه نخست توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت خوب گلزنی را خلق کرد تا جایی که یک بار ضربه زیاش را در دقیقه ۲۵ کورتوآ به خوبی مهار کرد و چند دقیقه بعد هم ضربه زیبای تادیچ به تیر دروازه برخورد کرد. جدی‌ترین موقعیت آژاکس در دقیقه ۳۸ بود که بالاخره روی اشتباه کورتوآ دروازه رئال باز شد اما باز هم VAR به داد کهکشانی‌ها رسید و داور گل آژاکس را مردود اعلام کرد تا نیمه نخست بدون گل به پایان رسد.

در نیمه دوم کریم بنزما در دقیقه ۶۰ روی حرکت دیدنی وینیسیوس توانست بر خلاف جریان بازی و به زیبایی دروازه آژاکس را باز کند تا آب سردی بر پیکر هواداران و بازیکنان آژاکس بریزد.

آژاکس سرانجام مزد بازی خوب خود را گرفت و توسط حکیم زیاش ستاره مراکشی خود در دقیقه ۷۵ گل تساوی را به ثمر رساند اما باز هم رئال از تجربه زیاد خود استفاده کرد و در دقیقه ۸۷ این بار توسط آسنسیو به گل رسید تا پیروزی ارزشمند خارج از خانه را به دست آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super