صفحه نخست / برگزیده ها / آلگری با فرمول جادویی زیدان، یوونتوس را به موفقیت می‌رساند؟!

آلگری با فرمول جادویی زیدان، یوونتوس را به موفقیت می‌رساند؟!

یوونتوس پس از چندین‌ سال ناکامی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بسیار علاقمند است تا بالاخره به این رویای شیرین پس از چندین ناکامی پیاپی، دست پیدا کند و آلگری ویترین افتخاراتش را در جمع بیانکونری‌ها تکمیل نماید، چرا که به احتمال بسیار فراوان مکس، آخرین فصل حضورش در تورین را تجربه می‌کند.

فلسفۀ اصلی حضور کریستیانو رونالدو در یوونتوس نیز همین مسئله است! او نه برای ارتقای سطح کیفی خط حملۀ یووه و نه برای افزایش قدرت بانوی پیر، به آلیانز منتقل شد! چرا که آنیلی و آلگری بر این باور بودند کریستیانو رونالدو خواهد توانست با تجربه و قدرت تاثیرگذاری روحی و روانی‌اش بر تیم و البته رقبا، کشتی گورخرها را به ساحل افتخار برساند.

زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو
زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو

 

مطمئناً یووه در این چند ماه حضور کریستیانو، اطلاعات بسیاری را از ذهن پیچیدۀ این هیولای پرتگالی استخراج کرده است و به دنبال یافتن راه‌حل‌های جادویی مردانی بزرگ چون کارلو آنچلوتی و زین الدین زیدان، از او تکات بسیاری را آموخته است تا پس از تنها چندماه حضور کریستیانو در آلیانز، آلگری رسماً مسیری که زین‌الدین زیدان در برنابئو را در پیش گرفته بود، در دستور کار قرار بدهد!

با وجود اینکه یوونتوس از ستاره‌های بی‌شماری در ترکیب اصلی و چوکی ذخیره خود بهره می‌برد، آلگری به کریستیانو رونالدو از همین حالا مجوز استراحت در پرفشارترین‌ روزهای فصل را داده است تا علاوه بر غیبت در تمرینات بیانکونری‌ها، رونالدو از لست بازیکنان حاضر در دیدار برابر فروزینونه در سری‌آ کنار گذاشته شود و پس از آن برای نبرد برابر اتلتیکو مادرید به اردوی تیم فرا خوانده شود!

مکس آلگری و کریستیانو رونالدو
مکس آلگری و کریستیانو رونالدو

 

زین الدین زیدان افسانه‌ای در دوران حضورش در رئال مادرید در نبردهای حساس دقیقاً همین روش را پیاده‌سازی کرد و با اتکا به همین روند توانست در سه فصل حضور خود در برنابئو، 3 قهرمانی را لیگ قهرمانان اروپا بدست بیاورد! چرا که زیدان معقتد بود باید به ستاره‌ای کلیدی و تعیین‌گر همچون رونالدو باید استراحت داد و در هر نبردی از او استفاده نکرد؛ آلگری با بهره‌گیری از سبک و فلسفۀ مربیگری زیدان محبوب، دقیقاً این روزها با کریستیانو برخورد می‌کند و به نظر می‌رسد حساب بسیار ویژه‌ای را بر روی رونالدو باز کرده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super