صفحه نخست / برگزیده ها / چالش جدید مسی

چالش جدید مسی

به نقل از موندو دپورتیوو، لیونل مسی افتخارات فوق العاده ‌ای دارد. هیچ عنوان و رقابت باشگاهی نبوده است که در برابر مهاجم بارسلونا مقاومت کرده باشد. ستاره آرجانتینی در این مسیر موفق هنوز چند چالش پیش رو دارد و امروز با یکی از بزرگ‌ترین آن‌ها مواجه می‌شود. مسی می‌تواند در کوپادل ری دروازه رئال مادرید را باز کند. مهاجم آرجانتینی هفت بار در این رقابت‌ها برابر سفیدپوشان بازی کرده است (دو بازی رفت و برگشت در یک چهارم و نیمه نهایی، یک بازی رفت نیمه نهایی در این دوره و دو فاینل) با این حال هرگز نتوانسته است دروازه تیم مادریدی را باز کند.

در سال ۲۰۱۳ سفیدپوشان با هدایت ژوزه مورینیو توانستند بارسای تیته ویلانوا را در نیمه نهایی شکست دهند. یک سال قبل از آن بارسا توانست از مرحله یک چهارم صعود کند. سپس آبی اناری‌ها در دو فاینل با مادرید رو به رو شدند (۲۰۱۱ و ۲۰۱۴) که با شکست‌شان به پایان رسید.

مسی در رقابت‌های دیگر بارها دروازه مادرید را باز کرده اما هنوز در کوپا این اتفاق نیفتاده است. او چهلمین الکلاسیکواش را امشب تجربه می‌کند و در فاصله دو قدمی ژاوی ارناندس قرار می‌گیرد. هم‌چنین ستاره آرجانتینی می‌تواند رکورد پیروزی برابر سفیدپوشان را بشکند. در صورت پیروزی بارسا مسی مانند سرخیو بوسکتس نهمین فاینلش را در کوپا تجربه می‌کند. او در این زمینه با برند شوستر و گاینسا برابر می‌شود.

بارسلونا امشب  در سانتیاگو برنابئو دیدار برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری را برابر رئال مادرید برگزار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super