صفحه نخست / اخبار / تحریم بازی‌های خانگی چلسی از سوی هواداران با هدف برکناری ساری

تحریم بازی‌های خانگی چلسی از سوی هواداران با هدف برکناری ساری

به نقل از نشریه دیلی‌میل انگلیس، صدها هوادار تیم فوتبال چلسی که دارنده تیکت های فصل این تیم هستند، اقدام به فروش تیکت های خود کرده‌اند تا به این شیوه اعتراض خود را به تصمیم مدیران باشگاه برای ابقای مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی تیم نشان دهند.

طبق گزارش این نشریه، تا کنون بیش از 400 نفر از هواداران چلسی تیکت های فصل خود و چوکی های‌شان برای بازی‌ خانگی پیش روی این تیم مقابل وستهام، در بخش خدمات مبادله‌ای سایت باشگاه چلسی به فروش گذشته‌اند.

همچنین نزدیک به 700 نفر تیکت های بازی خانگی چلسی مقابل برنلی را به فروش گذاشته‌اند ، ضمن اینکه دیلی‌میل مدعی شده که بخش دیگری از هواداران هم گفته‌اند که حاضر به شرکت در بازی‌های ورزشگاه نیستند. گفته می‌شود که نشانه‌های دنباله‌دار از تحریم بازی‌های خانگی تیم باعث نگرانی هیئت مدیره باشگاه چلسی شده است و به همین دلیل روی آنها برای اخراج سرمربی سابق ناپولی فشار آمده است.

چلسی تنها سه امتیاز با رده چهارم جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله دارد و در لیگ اروپا – تورنمنت دیگری که از طریق آن می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان بگیرد، به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده است.

در همین حال اخبار دیگری از رسانه‌های ایتالیایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه ساری برای هدایت روم در فصل آینده با این باشگاه به توافق رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super