صفحه نخست / اخبار / کارواخال :زیدان با پذیرش سرمربی‌گری رئال شجاعت فوق‌العاده‌ای به خرج داد

کارواخال :زیدان با پذیرش سرمربی‌گری رئال شجاعت فوق‌العاده‌ای به خرج داد

دنی کارواخال، مدافع رئال با تمجید از زین‌الدین زیدان، سرمربی جدید  می‌گوید او با پذیرش پست سرمربی‌گری رئال مادرید، با توجه به شرایطی که رئال در فصل روان با آن مواج بوده، نشان داده که از چه شجاعت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

بعد از آنکه رئال، متعاقب جدا شدن زیدان از این تیم در پایان فصل گذشته، خولن لوپتگی را از تیم ملی اسپانیا به رئال آورد و در زمان برگزاری جام جهانی روسیه موجب اخراج لوپتگی از تیم ملی اسپانیا شد در دوران حضور او نتوانست نتایج قابل قبولی بدست بیاورد تا لوپتگی اخراج شده و سانتیاگو سولاری جانشین او شود.

اما سولاری هم در مادرید موفق نشد تا در نهایت مدیران ارشد رئال بار دیگر به سراغ زیدان رفته و از او بخواهند به باشگاه سابقش بازگردد. زیدان با اینکه می‌دانست در فصل روان احتمال دست یافتن رئال به جامهای قهرمانی اندک است این پیشنهاد را پذیرفت تا دوباره روی نیمکت سفیدپوشان مادرید بنشیند.

کارواخال با تمجید از شجاعت زیدان در پذیرفتن دوباره سرمربی‌گری رئال گفت:” آمدن زیدان بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای ما بیفتد. ولی نباید خودمان را گول بزنیم. ما خودمان می‌دانیم که مثل پارسال بازی نمی‌کنیم. زیدان می‌داند که اعتماد به نفس ما پایین است ولی با این حال شجاعت خارق‌العاده‌ای نشان داد و سرمربی‌گری رئال را پذیرفت”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super