صفحه نخست / اخبار / والورده: گل ما در بازی رفت برابر یونایتد ارزشی ندارد

والورده: گل ما در بازی رفت برابر یونایتد ارزشی ندارد

 ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچستریونایتد در دور برگشت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بر غیرقابل پیش‌بینی بودن رقابت تاکید کرد.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: نمی‌دانم منچستریونایتد می‌خواهد با چه سبکی بازی کند، اما می‌دانیم در ۳ بازی از ۴ بازی خارج از خانه و با زدن گل در دقایق پایانی پیروز شده‌اند؛ بنابراین باید کاملا مراقب و هوشیار باشیم. آن‌ها در دقایق پایانی یووه و پاری‌سن‌جرمن را بردند. باید بازی خودمان را انجام بدهیم و منچستریونایتد هم برنامه‌های خودش را خواهد داشت. بازی رفت را با یک گل بردیم، اما این اصلا نتیجه مطمئنی نیست. نباید خودمان را با تکیه بر این یک گل به دردسر بیندازیم. تلاش می‌کنیم گلی نخوریم. نمی‌توانیم به گلی که در بازی رفت زدیم، فکر کنیم، چون هیچ ارزشی ندارد.

او در ادامه افزود: حضور دمبله در ترکیب اصلی هم یکی از احتمالات است. او مقابل اوئسکا کم‌تر از انتظارات بود، اما هدف از این بود که به تدریج برای بازی کردن آماده شود. او در شرایط بازی قرار دارد، اما نمی‌دانم می‌تواند ۹۰ دقیقه بازی کند یا نه، چون مدت زیادی از میادین دور بود. یونایتد در دقایق پایانی تیمی خطرناک است و در اینجا یک قهرمانی اروپا به دست آورد. آن‌ها کیفیت زیادی دارند. منچستریونایتد منتظر می‌ماند تا ببیند اوضاع در زمین چگونه پیش می‌رود و آنگاه از نقاط قوتش استفاده می‌کند. نمی‌توانیم همه چیز را به شانس واگذار کنیم. از پتانسیل رقیب باخبریم. می‌دانم هواداران فرداشب می‌آیند و ورزشگاه را پر می‌کنند و تیم را رو به جلو سوق می‌دهند. ما باید تلاش کنیم همسو با آن‌ها باشیم. شور و اشتیاق زیادی نسبت به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد و ما یک قدم تا نیمه نهایی فاصله داریم. باید آینده‌تان را خودتان بنویسید و منتظر نمانید تا از بهشت نازل شود. حال مسی خوب است و هیچ مشکلی ندارد. او از سال ۲۰۱۳ تاکنون در یک چهارم نهایی‌ها گل نزده و خب این یعنی به گلزنی بسیار نزدیک‌تر شده است! آمار چیز خوبی به نظر می‌رسد، اما اطلاعات زیادی از گذشته به شما می‌دهد و هیچ چیزی از آینده ندارد. نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super