صفحه نخست / اخبار / رئیس ناپولی: رونالدو سرمربی یوونتوس است نه آلگری!

رئیس ناپولی: رونالدو سرمربی یوونتوس است نه آلگری!

‌به نقل از کوریره دلو اسپورت، بعد از این که کریستیانو رونالدو قصد جدایی از رئال مادرید را داشت با پیشنهاد یوونتوس و ناپولی دو تیم بزرگ ایتالیایی مواجه شد و او در نهایت تصمیم گرفت که یووه را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند.

اورلیو دی لورینتیس، رئیس باشگاه ناپولی اظهار نظر جالبی درباره مهاجم پرتگالی تیمش داشت. او در این رابطه، گفت: کریستیانو، بازیکن با شخصیت بسیار بزرگی است. به نظرم سرمربی واقعی یوونتوس او است. محرک و عامل اصلی انگیزه در یوونتوس، رونالدو است.

او در ادامه‌ اظهاراتش همچنین، اضافه کرد: به خاطر بیاورید رونالدو را زمانی که در تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتگال نیمکت نشین بود. کریستیانو بر روی چوکی بیشتر از سرمربی تیم فریاد می‌زد و این به خوبی نشان می‌دهد که ‌ نقشی پر رنگ‌تر از سرمربی تیم دارد.

رئیس باشگاه ناپولی در پاسخ به این سوال که آیا از عقد قرارداد با این مهاجم پرتگالی پشیمان نیست، در این باره توضیح داد: نمی‌توانستم او را تحمل کنم. پدر و مادر به من یاد داده‌اند که تصمیمی که می‌گیرم براساس توانایی‌ام باشد. من مجبور به اثبات چیزی نیستم چرا که در طول زندگی ام و از زمان که ۲۵ سال داشته‌ام تا حال حاضر انسانی موفق بوده‌ام.

ناپولی بعد از یوونتوس بهترین عملکرد را داشت و در رده دوم جدول رده‌بندی فصل را به پایان خواهد رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super