صفحه نخست / اخبار / گلدن استیت به یک قدمی فاینل NBA رسید

گلدن استیت به یک قدمی فاینل NBA رسید

روز (یکشنبه) ۲۹ ثور ۱۳۹۸ سومین بازی فاینل کنفرانس غرب لیگ بسکتبال آمریکا برگزار شد که تیم گلدن استیتتوانست در این مرحله برای سومین بار مقابل تیم پورتلند به برتری رسیده و به یک قدمی فاینل NBA برسد.

به این ترتیب روز یکشنبه سومین بازی فاینل کنفرانس غرب به میزبانی تیم پورتلند برگزار شد و در حالی که تیم میزبان نیمه نخست بازی را با برتری ۶۶ – ۵۳ پشت سر گذاشت، در نیمه دوم نتوانست حریف ستاره‌های گلدناستیت شود و با نتیجه ۱۱۰ – ۹۹ سومین شکست را متحمل شد. بازی‌های این مرحله ۴ برد از ۷ بازی است و به این ترتیب کری و هم تیمی‌هایش برای صعود به فاینل NBA تنها به یک پیروزی دیگر احتیاج دارند.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:
کوارتر اول: ۲۷ – ۲۹ پورتلند
کوارتر دوم: ۲۶ – ۳۷ پورتلند
کوارتر سوم: ۲۹ – ۱۳ گلدن استیت
کوارتر چهارم: ۲۸ – ۲۰ گلدن استیت

در این بازی استفن کری با کسب ۳۶ امتیاز برای تیم گلدن استیت، امتیاز آورترین بازیکن میدان بود و در تیم پورتلند نیز سی‌جی مک‌کالم با ۲۳ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود. همچنین در این دیدار درایموند گرین از تیم گلدن استیت با کسب ۲۰ امتیاز، ثبت ۱۲ ریباند و ۱۳ پاس منجر به گل موفق شد تریپل دبل کند.

بازی چهارم این دو تیم نیز روز دوشنبه ساعت ۲۱ به وقت محلی در سالون مودا سنتر به میزبانی پورتلند برگزار خواهد شد. با توجه به قانون مسابقات در صورت شکست دوباره تیم میزبان، این تیم گلدن استیت خواهد بود که قهرمان کنفراس غرب شده و راهی فاینل NBA می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super