صفحه نخست / اخبار / حذف بانوی شماره یک جهان در روز پیروزی جوکوویچ

حذف بانوی شماره یک جهان در روز پیروزی جوکوویچ

در هفتمین روز تنیس رولان گاروس باز هم شگفتی رخ داد و نائومی اوساکا با شکست برابر کاترینا سینیاکووا از این رقابت ها حذف شد. بانوی شماره یک جهان مانند دیدار های گذشته اش در سیت نخست مغلوب شد. سینیاکووا این سیت را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد.  در ادامه اوساکا نتوانست جبران کند و در سیت دوم هم ۶ بر ۲ شکست خورد تا از رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

پیش از این دیدار سیمونا هالپ برابر لسیا سورنکو قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. بانوی شماره سه جهان سیت های اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر یک به خود اختصاص داد.

در بخش مردان نواک جوکوویچ به مصاف سالواتوره کاروسو رفت و ۳ بر صفر حریف ایتالیایی اش را شکست داد. تنیسور صربستانی دو سیت نخست را با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شد و سیت سوم را ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

الکساندر زورف در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ لایوویچ را شکست داد. مرد شماره پنج جهان دو سیت نخست را با نتایج ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد اما در ادامه ۶ بر ۴ و ۶ بر یک شکست خورد. تنیسور آلمانی در سیت پنجم ۶ بر پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد. او در این مرحله باید برابر فابیو فونینی قرار بگیرد.

استن واورینکا و استفانوس سیستسیپاس هم که بازی هایشان در روز گذشته به دلیل تاریکی هوا لغو شده بود حریفان خود را شکست دادند تا در مرحله یک هشتم با هم روبرو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super