صفحه نخست / برگزیده ها / گریزمن، مقدمات حضور امباپه در رئال را فراهم می‌کند

گریزمن، مقدمات حضور امباپه در رئال را فراهم می‌کند

آنتوان گریزمن ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید تصمیم خود را برای جدایی قطعی از این تیم گرفته است، اما خبر مهم این است که در حالی که به طور گسترده در رسانه‌های مختلف این خبر پخش شده بود که مقصد بعدی او بارسلونا خواهد بود حالا و طی یکی، دو روز گذشته تیم پاری‌سن‌جرمن به عنوان گزینه اصلی این بازیکن برای فصل آینده مطرح شده است و طبق همین خبر، روزنامه اسپانیایی آس پیش‌بینی کرده است که رفتن گریزمن به پاریس می‌تواند مقدمات حضور کیلیان امباپه در رئال‌مادرید را فراهم کند.

روزنامه آس در گزارش خود به قلم مارکو رویس خبرنگار این روزنامه ابتدا به نقل از روزنامه کاتالان «اسپورت» نوشته که در حالی که حضور آنتوان گریزمن در بارسلونا تقریباً منتفی به نظر می‌رسد پاری‌سن‌جرمن در صدر مشتریان این مهاجم فرانسوی قرار دارد، بازیکنی که اعلام کرده در این تابستان از اتلتیکو مادرید جدا خواهد شد.

این روزنامه در ادامه تحلیل کرده است که چنین انتقالی یعنی رفتن گریزمن به پاری‌سن‌جرمن می‌تواند یک اتفاق مهم دیگر را در نقل و انتقالات اروپا رقم بزند؛ شروع پروسه انتقال کیلیان امباپه به رئال‌مادرید و نزدیک‌تر شدن این ستاره به سانتیاگو برنابئو.

مقامات پاری‌سن‌جرمن اگر در جذب یکی دیگر از بزرگترین ستاره‌های فوتبال فرانسه یعنی گریزمن موفق شوند به طور طبیعی به قطع همکاری با امباپه رضایت خواهند داد، بازیکنی که در چند وقت اخیر با اظهار نظر‌های خود ابهاماتی در مورد آینده حضورش در پاری‌سن‌جرمن نیز ایجاد کرده بود. امباپه ۲۰ ساله ماه گذشته گفت: «شاید زمان آن باشد که مسئولیت‌های بیشتری را برعهده بگیرم. شاید در پاری‌سن‌جرمن و شاید هم در جایی دیگر با یک پروژه جدید.»

در چند ماه گذشته و طبق نوشته رسانه‌های فرانسوی و برازیلی روابط امباپه با نیمار ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن رو به تیرگی رفته چراکه امباپه از رفتار‌های همراه با غرور نیمار از یک طرف و از طرف دیگر خدمات ویژه‌ای که نیمار در پاری‌سن‌جرمن از سوی ناصر الخلیفی رئیس باشگاه دریافت می‌کند ناراحت است. به طور مشخص حقوق به مراتب بالاتری که نیمار نسبت به امباپه دریافت می‌کند باعث ناراحتی ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی شده است.

نیمار برازیلی ۲۷ میلیون یورو در سال بیشتر از امباپه دریافت می‌کند در حالی که حقوق امباپه ۱۰ میلیون یورو است. این در حالی است که انتقال امباپه به رئال‌مادرید می‌تواند دستمزد این بازیکن را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super