صفحه نخست / اخبار / فان خال : مسی نیز در ناکامی بارسلونا در لیگ قهرمانان نقش دارد

فان خال : مسی نیز در ناکامی بارسلونا در لیگ قهرمانان نقش دارد

بارسلونا آخرین بار در سال ۲۰۱۵ موفق به فتح لیگ قهرمانان شد و طی سال ها علیرغم رسیدن به مراحل پایانی، حتی در فینالیست شدن نیز ناکام مانده است. معمولا در این سالها کادر فنی یا دیگر بازیکنان بارسا مقصد این ناکامی شناخته شده اند اما فان خال مدعی شد لیونل مسی هم مسئول نتایجی است که بارسلونا می گیرد.

لوییس فان خال گفت:“من در جلسات تمرینی در بارسلونا نیستم، بنابراین نمی توانم در این مورد و عدم توفیق بارسلونا در فتح لیگ قهرمانان قضاوت کنم. من لیونل مسی را به عنوان یک بازیکن فردی دوست دارم، او بهترین بازیکن جهان است و آمار مسی شگفت انگیز است.

اما چرا مسی پنج سال است در لیگ قهرمانان ناکام بوده؟ نمی دانم، به عنوان کاپیتان، شما باید از خودتان بپرسید که چرا تیم در اروپا به موفقیت نمی رسید زیرا بارسا یک ترکیب فوق العاده در اختیار دارد.

من فکر می کنم نه فقط سرمربی بارسلونا، بلکه مسی نیز مسئول نتایجی است که برای بارسلونا اتفاق می افتد. بارسا ۳۰ بازیکن دارد و مسی باید خودش را با دیگر بازیکنان تطبیق دهد. پپ گواردیولا کاری کرده بود مسی در خدمت تیم بازی کند اما دیگر مربیان بیش از حد به مسی وابسته بودند و حفظ روحیه تیم مهمترین موضوع در یک تیم است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super