صفحه نخست / اخبار / وایخو: از خرید میلیتائو ناراحت نشدم

وایخو: از خرید میلیتائو ناراحت نشدم

خسوس وایخو مدافع رئال با حضور میلیتائو عملا جایی در ترکیب آینده رئال نخواهد داشت اما این بازیکن اصراری به جدایی ندارد.

یوروی زیر 21 سال:” مسابقات تمام شد. خوشحالم که تلاش خوبی داشتیم و قهرمان شدیم. مربی خیلی خوب کار کرد و همه نقش مهمی داشتند. همیشه تلاش می کنم بهترین عملکردم را درون زمین داشته باشم. چوکی نشینی در رئال و فیکس شدن در اسپانیا ناراحتم نکرد. بازیهای اخیر لیگ با زیدان به من این فرصت را داد تا ریتم بهتری پیدا کنم و برای ویور انگیزه بگیرم. در روز اول ماه اسد به تیم اضافه خواهم شد.”

زیدان :”قبل از بازی با بتیس گفت که از من راضی است و فصل پرفشاری در پیش خواهد بود. مربی می خواهد که همه انگیزه داشته باشند و آماده پیش فصل شوند.”

آینده:”این طور نیست که آرامش نداشته باشم. از این که بازیهایم در رئال را انجام بدهم خوشحال خواهم بود. بی دلیل منتظر اتفاقات بیرونی نیستم.”

میلیتائو:”ناراحت نیستم که او را خریدند. مسلما رئال از نظر گروهی سعی می کند که به جلو حرکت کند. برنامه ای برای جدایی به صورت قرضی ندارم. می خواهم خوب تمرین کنم و آماده ماندن در باشگاه شوم. تصمیمات دیگر را بقیه می گیرند.”

بهتر شدن :” هیمشه سعی می کنم بهترین عملکرد مرا داشته باشم اما گاهی اوقات شرایطخ وب پیش نمی رود. همیشه تلاش می کنم که عملکرد خبوی داشته باشم. ”

پیشنهادها:”زیاد به انها فکر نمی کنم. انهایی که با من کار می کنند از من شناخت دارند. ترجیح می دهم روی خودم تمرکز کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super