صفحه نخست / اخبار / بارسلونا به ریکارد هزینه 969 ملیون پوند از سال 2014 تاکنون در بازار نقل‌وانتقالات رسید

بارسلونا به ریکارد هزینه 969 ملیون پوند از سال 2014 تاکنون در بازار نقل‌وانتقالات رسید

آبی‌اناری‌ها  سرانجام موفق شدند ستاره فرانسوی روخی‌بلانکو را به خدمت بگیرند، آن هم با رقمی در حدود 108 ملیون پوند. بلوگرانا گریزمان را با همان مبلغی جذب کرد که جنوری 2018 برای کوتینیو پرداخت کرده بود تا حالا گریزمان و هافبک برازیلی گرانترین خریدهای تاریخ بارسلونا باشند.

در این بین نشریه «Voetbal International» آماری را منتشر کرده که بسیار قابل توجه است؛ بر اساس این آمار بارسا از سال 2014 تاکنون بیشتر از هر تیم دیگری برای خرید بازیکن هزینه کرده است؛ 969 ملیون پوند، رقمی در حدود یک ملیارد پوند!

«لوئیس سوارس»، «فیلیپه کوتینیو»، «عثمان دمبله»، «مالکوم» و «فرانکی دی‌یونگ» در کنار «آنتوان گریزمان» گرانترین خریدهای بارسلونا در طول پنج سال گذشته مخسوب می‌شوند. جالب‌تر اینکه طبق این آمار، باشگاه کاتالانی در این زمینه حتی از دو تیم پرطرفدار و پرافتخار شهر منچستر هم پیشی گرفته است.

البته با وجود هزینه بیشتر بارسلونا نسبت به منچسترسیتی و منچستریونایتد در بازار، آمار نشان می‌دهد که هزینه خالص بارسلونا 407 ملیون پوند بوده که این میزان برای سیتیزن‌ها 643 ملیون پوند و برای شیاطین سرخ 553 ملیون پوند بوده است.

فراموش نکنید که در این آمار خبری از نیمار نیست و اگر پیوستن نیمار به بارسلونا نهایی شود، ارقام فوق برای بلوگرانا به طرز چشم‌گیری افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super