صفحه نخست / برگزیده ها / اتلتیکومادرید به دنبال دریافت 200 ملیون یورو از بارسلونا

اتلتیکومادرید به دنبال دریافت 200 ملیون یورو از بارسلونا

بارسلونا اعلام کرد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و ۲۸ ساله اتلتیکومادرید با مبلغ ۱۲۰ ملیون یورو راهی نوکمپ شده و در واقع آبی اناری ها بند آزادسازی قرارداد وی را پرداخت کرده اند.

بند ازادسازی قرارداد گریزمان از اول جولای از رقم ۲۰۰ ملیون یورو به ۱۲۰ ملیون کاهش یافته اما اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه ای مدعی شد بارسلونا و گریزمان قبل از تاریخ اول جولای و در تاریخ ۱۴ می با هم به توافق دست یافته بودند و به همین دلیل، بارسا باید رقم قبلی یعنی ۲۰۰ ملیون یورو را برای خرید گریزمان پرداخت کند.

گیل مارین، مدیر روخی بلانکوس چند هفته قبل اعلام کرد بارسلونا و گریزمان در اواخر فصل با یکدیگر به توافق رسیده بودند و مذاکرات طرفین در کوران بازی های حساس اتلتیکومادرید انجام شده بود؛ اتفاقی که به شدت عصبانیت باشگاه مادریدی را برانگیخته بود و آنها خواهان حضور گریزمان در تمرینات شده بودند. اتلتیکومادرید قصد دارد این موضوع را از طریق وکلایش پیگیری کرده و کاری کند بارسا ۸۰ میلیون یورو باقیمانده را برای خرید ستاره فرانسوی پرداخت کند.

در این بیانیه آمده است:“مبلغ پرداخت شده برای بند آزادسازی گریزمان کافی نیست، زیرا واضح است که توافق بین باشگاه بارسلونا و قبل از کاهش بند آن از ۲۰۰ تا ۱۲۰ ملیون یورو انجام شده است.

باشگاه اتلتیکومادرید بر اساس واقعیات و اظهارنظرها متوجه شده قرارداد گریزمان با اتلتیکو پیش از پایان فصل زیر پا گذاشته شده و بنابراین باشگاه اقدامات لازم را برای دفاع از حقوق و منافع قانونی خود را آغاز کرده است. اتلتیکومادرید از رفتار بارسلونا و گریزمان و به ویژه بارسلونا ناراحت است زیرا بارسا گریزمان را به زیر پا گذاشتن قرارداد خود نه تنها در مقطع بازی لیگ قهرمانان در برابر یوونتوس، بلکه کورس لالیگا مقابل خود بارسلونا تحریک کرده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super