صفحه نخست / برگزیده ها / در سر زیدان چه می‌گذرد؟ بحران‌های ادامه دار مادرید در این فصل

در سر زیدان چه می‌گذرد؟ بحران‌های ادامه دار مادرید در این فصل

رئال مادرید فصل گذشته بدترین دوران تاریخ باشگاه خود را سپری کرد و از همان تابستان تمام رسانه ها قول انقلاب نقل و انتقالاتی در مادرید دادند که خود زیدان نیز در بازگشت آن را تایید کرد و از هدایت پروژه جدید باشگاه سخن گفت اما در عمل؟ حقیقتا چیزی تغییر نکرده است.

ترکیب این فصل رئال مادرید تا 90% همانی است که برابر بایرن مونیخ در نیمه اول به میدان آمد. شاید تنها کاسمیرو به جای ایسکو به آن اضافه شود. زیدان می خواهد پوگبا را به آن اضافه کند اما با وجود انتقال سخت و 150 میلیون پوندی پوگبا هم باز رئال مادرید چیزی کم دارد. ترکیبی که تنها با هازارد تغییر کرده است و عده ای جوان ذخیره نشین .

 

رئال - بایرن
رئال – بایرن

 

مندی، یوویچ، رودریگو، کوبو و براهیم آینده رئال هستند و بی تردید در این فصل زیاد به میدان نخواهند رفت. انتخاب زیزو همان همیشگی هاست. بنزما مهاجمی اسفناک که در بهترین حالت به اندازه فصل بد بازیکنی مانند هیگواین است. در انتهای دوران فوتبالش هنوز مثل یک جوان 18 ساله سایه توپ را می زند (سه مرتبه در دیدار برابر بایرن اتفاق افتاد) و خط هافبکی که نیاز به تحرک بیشتر دارد.

 

رئال - بایرن
رئال – بایرن

 

اوضاع رئال با کورتوا در دروازه نیز مشخص است. کورتوا دروازه بانی است که از هر 5 توپ روی دروازه اش 2 یا 3 گل می خورد. در بازی با بایرن دو موقعیت جدی بایرن در نیمه اول به دست آورد و یک گل زد. اما اصرار یا  ضد کردن زیدان با بازیکنانی مانند جیمز رودریگز، بیل، آسنسیو، ماریانو در چیست هیچ کس نمی‌داند. یورو اسپورت روز گذشته با طرحی تبعیض علنی زیدان را به تمسخر گرفته بود و حقیقت تلخ این است که زیدان اگرچه اسطوره بزرگ و محبوبی در مادرید به حساب می‌آید اما ایده‌های نقل و انتقالاتی مشخصی ندارد و احتمالا مادریدیستاها یک سال دیگر نیز باید قید کسب جام مهم را بزنند.

 

کاریکاتور یورو اسپورت
کاریکاتور یورو اسپورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super