صفحه نخست / برگزیده ها / ازبكستان 3 افغانستان 0 ؛ قهرماني سخت شد

ازبكستان 3 افغانستان 0 ؛ قهرماني سخت شد

تيم ملي فوتبال زير ١٦ سال افغانستان با قبولي شكست سنگين و بد موقع ٣ بر ٠ مقابل ازبكستان در ديدار چهارم رقابت هاي مركز آسيا، شانس قهرماني را كم كرد.

افغاستان در حالي به ازبكستان باخت كه در بازي همزبان تاجيكستان نيز با نتيجه سه بر صفر موفق به شكست ايران شد و با ١٠ امتياز صدرنشين جدول شد.

ازبكستان نيز با كسب اين پيروزي ارزشمند برابر افغانستان از ايران حتي بالا زد و با هفت امتياز ضمن برابري با افغاتستن به دليل تفاضل گل بهتر تيم دوم جدول شد.

به اين ترتيب افغانستان براي قهرماني در بازي آخرش كه روز پنجشنبه برابر تاجيكستان برگزار خواهد شد، بايد با تفاضل گل بالا اين تيم را شكست دهد و ازبكستان نيز بايد در مقابل تركمنستان متوقف شود.

بنظر ميرسد تنها شانس اندكي براي نائب قهرماني افغانستان باقي مانده است، هر چند شرايط و شكست مقابل تاجيكستان در بازي آخر، ميتواند حتي تيم تحت هدايت وحيدي را به رده چهارم سقوط دهد.

فیروز مشعوف

One comment

  1. عارف پیمان

    سلام، بسیار خوش شدم که با این سایت خبرگزاری ورزشی پیوستم. آرزو دارم نقطه وصلی باشد میان ورزشکاران ومسولان و مقامها، بتواند به یک رسانه تحقیقی در عرصه ورزش موشگافی نموده به نحوی بازگوکننده خواست قهرمانان واقعی ورزش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super