صفحه نخست / برگزیده ها / نادال: می‌خواهم بازی با مدودوف را تماشا کنم/ شکست برابر جوکوویچ تلخ‌ترین باختم بود

نادال: می‌خواهم بازی با مدودوف را تماشا کنم/ شکست برابر جوکوویچ تلخ‌ترین باختم بود

رافائل نادال 33 ساله، فاتح تنیس آزاد آمریکا 2019 به رادیو ورزشی El Larguero اسپانیا گفت: ساعات سختی  در رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا با وجود برخی گرفتگی‌های عضلانی گذارنده بودم، هر چند قادر به پوشیدن لباسم هستم اما هنوز هم دردهایی در پاهای خود دارم.

این تنیسور اسپانیایی افزود: قطعا فاینل تنیس آزاد آمریکا با دانیل مدودوف از روسیه یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های دوران حرفه‌ای‌ام با حضور هواداران بود. می‌خواهم دوباره به تماشای این بازی بنشینم. این بازی‌ای است که باید دوباره نگاه کنید. لحظه‌های بسیار باکیفیتی را شاهد بودید. می‌توانستم از نظر ذهنی بهتر شوم و با بررسی شرایط، بهتر کار کنم.

رافائل نادال درباره آینده نیز گفت: تمرین می‌کنم تا هر روز بهتر شوم و با اشتیاق زیادی این کار را انجام می‌دهم. هیچ درک دیگری از تمرین ندارم. بهتر شدن همیشه هدف من بوده است.

وی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: 3 تنیس آزاد آمریکا را فتح کردم اما در سال 2008 میلادی پیش از تورنمنت ویمبلدون هیچ جامی نگرفتم. تنیس آزاد استرالیا در سال 2009 میلادی نیز پس از آن بازی غم‌انگیز برابر فرناندو  ورداسکو استثنایی بود. غم‌انگیزترین شکستم در فاینل همین رقابت‌ها برابر نواک جوکوویچ بود. هر چند این یکی از بهترین بازی‌های من از نظر سرعتی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super