صفحه نخست / اخبار / لئوناردو: به نظر من باید صحبت در مورد نیمار را پایان دهیم

لئوناردو: به نظر من باید صحبت در مورد نیمار را پایان دهیم

نیمار در حالی بالاخره در پاریس ماندگار شد که تا آخرین روزهای نقل وانتقالات شایعات حول محور انتقال او به تیم های دیگر، علی الخصوص بارسلونا بسیار داغ دنبال می شد اما در نهایت این ستاره برازیلی در این تیم فرانسویی ماندگار شد. او که همچنان مورد غضب هواداران پاریسی قرار دارد، توانست در بازی هفته اخیر پاری سن ژرمن مقابل استراسبورگ تک گل پیروزی بخش تیمش را در دقایق پایانی به ثمر برساند.

در همین رابطه، لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن، به صحبت پیرامون نیمار و وضعیتش پرداخت و گفت:” به نظر من باید صحبت در مورد نیمار را پایان دهیم چون تیم ما در این مقطع حساس به آرامش نیاز دارد. همه ما می دانستیم او به دنبال جدایی است اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. نیمار مرتکب یک سری اشتباهات شد اما پس از بازگشت از بازی های ملی به شکلی بسیار حرفه ای در تمرینات تیم شرکت کرد.”

لئوناردو همچنین در مورد درخشش ستاره برزیلی در بازی با استراسبورگ اظهار داشت:“نیمار با وجود شرایط سختی که در آن بازی داشت بسیار درخشان ظاهر شد و پس از بازی نیز مصاحبه ای صادقانه انجام داد اما با این وجود او حالا روی تیم و موفقیتش متمرکز شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super