صفحه نخست / آفساید / رییس باشگاه والنسیا به خاطر حرکت عجیبش تهدید به مرگ شد

رییس باشگاه والنسیا به خاطر حرکت عجیبش تهدید به مرگ شد

به نقل از آس، مستایا دیشب در دیدار والنسیا و آلاوس (از هفته هشتم لالیگا) شرایط عحیبی را به خود دید. معبد والنسیایی‌ها در دقیقه ۵۶ در خاموشی فرو رفت و باعث شگفتی همه شد. دلیل این خاموشی از طرف باشگاه هنوز مشخص نشده است. با این حال بازی در چنین شرایطی ادامه یافت. از همه قابل توجه‌تر حرکت آنیل مورتی (رییس باشگاه والنسیا) بود که با دستانش خواستار آرامش برای هواداران شد و آن‌ها را به سکوت فراخواند.

با خاموشی مستایا هواداران فرصت را غنیمت شمردند تا علیه پتر لیم (مالک باشگاه) و مورتی اعتراض کنند. پیش از رفتن برق‌ها چنین اتفاقی رخ نداده بود. تمام ورزشگاه در حالی که چراغ قوه‌های موبایل خود را روشن کرده بودند یک صدا شعار “پتر دیگه برو” را سر می‌دادند و باعث شدند تصاویر باورنکردنی به ثبت برسد.

نکته عجیب این‌جاست برق زمانی آمد که خفاش‌ها در آن لحظه بدترین بازی خود را به نمایش می‌گذاشتند و تیم مهمان در حال باز کردن دروازه‌شان بود. این توقف موجب شد شاگردان سلادس دور هم جمع شوند و به آرامی درباره شرایط بازی صحبت کنند.

در ساعات پایانی شنبه شب باشگاه والنسیا بیانیه داد و در سایت خود نوشت: مقامات بالای باشگاه با تهدیدهای شدیدی روبه‌رو شدند که برخی از آن‌ها تهدید به مرگ است. این پیام‌ها در موبایل رییس باشگاه دیده شده است.

بامداد یک‌شنبه مورتی درباره اتفاق‌های رخ داده در مستایا در توییترش نوشت: می‌خواهم درباره رفتارم در جایگاه توضیح دهم. تنها یک هدف داشتم و می‌خواستم هواداران را به آرامش فرا بخوانم. به خصوص هوادارانی که بیش از همه محترم هستند و تمام توان خود را به کار می‌گیرند تا به تیم در شرایط بد کمک کنند و باعث شدند چنین پیروزی مهمی به دست آید.

والنسیا با سلادس نخستین پیروزی‌اش را در مستایا جشن گرفت. این بازی با پیروزی ۲ بر یک والنسیا به پایان رسید. خفاش‌ها با ۱۲ امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super