صفحه نخست / برگزیده ها / مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می‌رود/ دمبله نمی‌تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند

مسی: باورم شده بود که نیمار به رئال مادرید می‌رود/ دمبله نمی‌تواند به زبان اسپانیایی از داور انتقاد کند

بازار نقل و انتقالات تابستان امسال تحت‌الشعاع خبرهای ضدونقیضی قرار داشت که در مورد آینده نیمار بود. نیمار خواهان جدایی از پاری‌سن‌جرمن و بازگشت به بارسلونا بود اما در همان روزها رئال مادرید هم تلاش کرد که او را به سمت سانتیاگو برنابئو بکشاند که در نهایت موفق نشد. مسی اما طبق اعتراف خودش جزو کسانی بود که باور کردند هم‌تیمی 27 ساله سابقش از پایتخت اسپانیا درخواهد آورد.

مسی در گفت‌و‌گو با رادیو کاتالونیا گفت: راستش من در بازار امسال فکر می‌کردم که اگر نیمار به بارسلونا نیاید، به مادرید می‌رود. او واقعاً می‌خواست از پاری‌سن‌جرمن برود و در حرفه‌اش تغییر ایجاد کند. او فکر می‌کند که فلورنتینو پرس و رئال مادرید کاری برای جذب او انجام خواهند داد.

مسی در ادامه راجع به اتفاق جنجالی اخیر بازی بارسلونا مقابل سویا صحبت کرد که در آن عثمان دمبله اخراج شد. پس از بازی متئو لاهوس، داور مسابقه در گزارش خود نوشت دلیل اخراج بال فرانسوی بارسلونا این بوده که او دو بار به او گفته «تو بسیار بد هستی، بسیار بد». مسی اما مدعی شد که هم‌تیمی‌اش نمی‌توانست چنین جملاتی را به لاهوس گفته باشد چون به زبان اسپانیایی مسلط نیست.

مسی درباره اینکه بعد از اخراج هم تیمی 22 ساله‌اش به لاهوس چه می‌گفت، اظهار داشت: من به داور گفتم که برای عثمان بسیار سخت است که بخواهد چنین جمله‌ای را به او بگوید چون او برای او جمله‌بندی به زبان اسپانیایی سخت است. مربی‌مان هم در نشست خبری بعد از بازی حرف‌های مرا تأیید کرد. من تعجب می‌کنم که داور حرف‌های دمبله به آن آسانی متوجه شده باشد چون دمبله هنوز هم برای اسپانیایی حرف زدن مشکل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super